• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/engelliasansorsistemleri/
  • https://twitter.com/AsansrCenka
ELEGANT HOMELİFT
HOMELİFT BETA

EV ASANSÖRÜ FİYATLARI

EV ASANSÖRÜ FİYATLARI:

Ev tipi asansörleri proje bazlı imalatlar olup maliyet analizi gerektirmektedir. Bir ev asansörü fiyatlandırması yapılabilmesi için gerekli olan hususlar.

Model seçimi:

Ebat seçimi

Kat veya durak seçimi

iç veya dış ortam seçeneği

Montajın yapılacağı ilin seçimi

Sıralı maddelerin belirlenmesi durumunda fiyat çalışması yapılabilmektedir. 

Fiyatlara etki edebilecek Opsiyonlar:

MOTOR SEÇİMİ !!!

Eviniz içerisinde çalışacak bir asansörün ilk olarak sessiz olması gerekmektedir. Bu seçenek gerek ev halkının gerekse komşularınızın rahatsız olmasınayol açabilecek ve hatta şikayet düzeyindede sonuçlar verebilmektedir. Bu sebepten dolayı motor seçimi mutlaka SB tip sessiz motor olmalıdır.

BLOK SEÇİMİ:

Blok asansörün kalkış duruş ve seyir konforunu sağlayan unsurdur. Hız seçeneğine göre vites miktarı artırılmalı ve konfor sağlanmalıdır. 

HIZ SEÇİMİ:

Makina emniyet yönetmeliği gereği hızın 0,15 m/sn olması gerekmektedir. Bu hızın üzerine çıkılması halinde yönetmelik değişmekte ve ruhsat gerektirmekte'dir. 

0,22-0,30-0,40-0,63-1 mt/sn gibi hızlar da seçenekler arasındadır. 2 durak üzeri asansörlerde 0,22-0,40 m/sn hız tavsiye edilir. yüksek mesafelerde hızın düşük tutulması sistemi yoracağı gibi kullanıcıyıda yoracaktır.

KABİN SEÇİMİ:!!!

Kabin seçimide fiyat ve güvenliğiniz içinde önem arz etmektedir. Bu konuda iki sistem üzerine çalışılmaktadır. 

1)Kabin yan duvarları ve tavan gibi kısımlar olmadan üretim (seyir esnasında yolcu sıkışma alanlarına temas edebilir) yapılmaktadır.

2)Kabin yan panelleri ve tavan gibi kısımların tam boy kapalı olması ve yolcunun sıkışma alanlarına temasının olmaması. (Tavsiye edilir)

 

 

 

 

 

 

 

Ev Asansörü,ev tipi Asansör,ev içi asansör,villa asansörü,müstakil ev asansörü,panaromik ev asansörü,camlı ev asansörü ve homelift gibi terimlerle adlandırılabilmekte'dir. Ev asansörü fiyatları,ev asansörü ölçüleri,müstakil ev asansörleri,dubleks ev içi asansör fiyatları,dubleks daire için asansör,ev içi engelli asansörü.basit ev asansörü
dubleks ev asansörü,dublex ev asansörü,dış cephe ev asansörü,dış ortam ev asansörü,dışarıdan ev asansörü,engelli ev asansörü,ev asansör maliyeti,ev asansör sistemleri,ev asansör çeşitleri,ev asansörü,ev asansörü fiyatları,ev asansörü istanbul,ev asansörü resmi,ev asansörü web,ev asansörü zararlı mı,ev asansörü zorunluluğu,ev asansörü ölçüleri,ev asansörü ücreti,ev balkon asansörü,ev dışı asansör,ev dışı asansör fiyatları,ev dışından asansör,ev içi asansör fiyat listesi,ev içi asansör fiyatları,ev içi asansör modelleri,ev içi asansör sistemleri,ev içi asansör sistemleri fiyatları,ev içi asansör ölçüleri,ev içi asansörler,ev içi asansörü,ev içi engelli asansörü,ev içi kat asansörü,ev tipi asansör fiyatları,ev tipi asansör ölçüleri,ev tipi engelli asansörü,ev tipi hasta asansörü,hidrolik ev asansörü,homelift ev asansörü,homelift ev asansörü fiyatları,küçük ev asansörü,müstakil ev asansörleri fiyatları,dubleks ev asansörleri,dubleks ev asansörleri fiyatları,dublex ev asansörleri,dublex ev asansörleri fiyatları,dışarıdan ev asansörleri,ev asansörlerev asansörleri,ev asansörleri fiyatları,ev asansörleri listesi,ev asansörleri ürünleri,ev asansörü istanbul,ev balkon asansörü,ev dışı asansör,ev dışından asansör,ev içi asansör,ev içi asansör sistemi,ev içi asansör sistemleri,hidrolik ev asansörleri,ascensor de la casa,huise,ascenseur de maison,дом лифт,رفع المنزل,מעלית ביתית,ascenseur pour handicapés,رفع المعوقين,engelli asansör,engelli asansörü,engelli asansörleri,engelli asasör sistemleri,özürlü asansörü,hidrolik engelli asansörü,engelli asansör fiyatları,engelli asansör ölçüleri,engelli asansör teknolojileri,engelli asansör imalatı,ev asansörü imalatı,ev tipi asansör modelleri,asansör,elevator,asansör fiyat,homelift fiyat,cenkahomelift,evasansörücenka,cenka ev asansörü,koltuklu asansör,merdiven asansörü,merdiven platformu,trabzan lift,camlı ev asansörü,pabaromik ev tipi asansör,otomatik ev asansörü,cenka,daire içi asansör fiyatları,basit tip ev asansörü,küçük tip ev asansörü,cenka ev asansörü sistemleri,ev asansörü muğla,ev asansörü istanbul,ev asansörü ankara,ev asansörü izmir,ev asansörü adana,ev asansörü eskişehir,ev asansörü antalya,ev asansörü yapan firmalar,ev asansörü imalatı yapan firmalar,

 ev asansörü ölçü,ev asansörü ölçü dwg,ev asansörü ölçü pdf,homelift ölçü dwg,en küçük ev asansörü ölçüleri,

 

 

REFERANSLARIMIZ

REFERANSLARIMIZ