• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/engelliasansorsistemleri/
  • https://twitter.com/AsansrCenka
EV ASANSÖRÜ NOBEL
EV ASANSÖRLERİ

EV TİPİ ASANSÖR

EV TİPİ ASANSÖRLER:

Asansörler günlük hayatımızda ihtiyaç olarak önemli bir yer almaktadır. Teknolojinin gelişmesine paralel olarak dikey veya yatay taşıma sistemleri de gelişim göstermekte'dir. Çeşitli sınıflarda asansörler üretilmekte ve kullanıcıya özel Projeler geliştirilmekte dir. Bu ürünlerden biriside Ev tipi asansörlerdir. Ev asansörleri özel mülk içerisinde ihtiyaçlarınıza karşılık verecek ve yaşamsal konforunuzu üst segmente taşıyacak ürünlerdir. Bu sınıfta sizler için yapmış olduğumuz AR-GE ve projelerimizi web sayfamızda bulabilirsiniz. 

BETA Homelift:

Cenka Asansörün 3 yıllık alt yapı çalışması sonucunda ortaya çıkan sınıfının en iddaalı ürünüdür. Beta iki katlı evler içerisinde hayatınıza konfor ve değer katacak sessiz ve estetik bir ürün olarak piayasaya arz ediliştir. Gerek boyutsal avantajlar gerekse inşai işlemlerin minumum olması ürünü bir adım daha öne çıkartmaktadır.

NOBEL Ev Asansörü:

Cenka Asansörün kıdemli ürünü diyebileceğimiz Nobel uzun yıllardır piyasalarda yerini almıştır. Yıllar içinde sürekli halde iyileştirme yapılarak birçok ülkede tercih edilme başarısını göstermiş bir üründür. Teknoloji geliştikçe buna paralel olarak Nobel modelimizde gelişmeye devam edecektir.

 

ev asansörü

REFERANSLARIMIZ
 

 
 
 
 
 
 
HOMELİFT
 VİLLA ASANSÖRÜ
EV ASANSÖRÜ BETA

EV ASANSÖRÜ BETA